
Z wielką satysfakcją informujemy, że lek. dent. Aleksander Gut, wykonujący w Centrum SOBIESKI zabiegi chirurgiczne i implantologiczne, uzyskał tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.
To ważne wyróżnienie oraz potwierdzenie wysokich kompetencji klinicznych w zakresie chirurgii stomatologicznej, implantologii i zabiegów wymagających precyzyjnego planowania oraz dużego doświadczenia.
Uzyskanie tytułu specjalisty jest zwieńczeniem wieloletniej pracy, szkolenia i praktyki klinicznej, m.in. w jednostkach Uniwersytetu Jagiellońskiego, a jednocześnie potwierdzeniem wysokich umiejętności w obszarze chirurgii stomatologicznej i implantologii.
Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy uzyskania tak ważnego tytułu zawodowego i cieszymy się, że jego doświadczenie oraz kompetencje będą nadal wspierać kompleksowe leczenie naszych pacjentów w Centrum SOBIESKI.